דלג על בר עליון
בר עליון

רותי צחורי

שלום רב,

שמי רותי צחורי, אני נשואה לדניאל ואמא לארבע היצירות המופלאות ביותר בחיי: עדן, מור, לורן ואליה.

אל תחום היצירה ולאמנות עיצוב האלבומים בפרט, נשאבתי כבר מגיל צעיר מאוד ברגע שאחזתי לראשונה בידיי בזוג מספריים.

בגיל שמונה כבר עיצבתי את האלבום הראשון לאחותי לכבוד יום הולדתה ה-16.

האלבום עוצב, כמובן, בשיטות המסורתיות שהיו מקובלות בזמנו, תוך שימוש בגזירי עיתונים למיניהם ומבחר מצומצם של דפי רקע שונים.

עם השנים הדפים הצהיבו, אבל עד היום האלבום משמש מזכרת ויזואלית יפהפייה של תיעוד פיסת חיים ותקופה קסומה, ושמור אצלה באהבה גדולה.

 

שנת 2008 הייתה בעצם נקודת המפנה המשמעותית בחיי. באותה התקופה בדיוק החל תחום עיצוב האלבומים לחלחל ולחדור באיטיות בטוחה לארץ. יותר ויותר מוצרים חדשים החלו לצוץ על המדפים.

 

תודות לאינטרנט התוודעתי לחנויות מקוונות, הגעתי לאתרים ולבלוגים של מיטב היצרנים והמעצבים מחו"ל. ברחבי האינטרנט החלו לצוץ פורומים, קומונות ונפתחו בלוגים בתחום.

בלעתי בצמא כל פיסת מידע, ואז הבנתי שלאהבה הגדולה שלי לתחום הנייר ועיצוב האלבומים יש שם מקצועי בעולם – Scrapbooking

 

כיום, מס' שנים אחרי, יש לי הכבוד להציג עבודות רבות שלי שפורסמו בבלוגים של יצרניות הסקראפ והחברות הגדולות בעולם כדוגמת Prima Marketing, Melissa Frances 7gypsies ו-Glitz Design.

 

נכון לשנת 2013-2014 אני מעצבת אורחת בבלוג האוסטרלי הנחשב The Color Room, שמיטב אמניות הסקראפ בעלות שם עולמי נמנות עם צוות העיצוב שלו, וחברת צוות של המותג הישראלי  netanella.com

 

בלוג היצירה שלי לו קראתי 'נגיעה של פעם', חגג כבר שלוש שנים. אני מעלה בו רשומות ומעדכנת אותו באופן שוטף בעבודות יצירה והדרכה ונרשמו בו כבר יותר ממאה אלף כניסות.

העיצוב בעבורי הוא בבחינת חלום חיים שהתגשם, דרכו אהבתי הרבה לאמנות ולהרמוניה עיצובית מפלסת את דרכה בכל פעם מחדש לחיבור האישי שלי למקומות של יופי ולעולם יפה יותר.

 

היום יש לי את הכבוד להיות בעלת סטודיו המתמחה בסדנאות העוסקות בתחום ובעיצוב אלבומים ללקוחות פרטיים, תוך שימוש במגוון רחב של טכניקות ייחודיות בעבודת יד אמנותית הנעשית מתוך אינספור שעות יצירה ומלאכת מחשבת המושקעת בהם.

 

אני נהנית מכל רגע ושבריר שנייה של עשייה אמנותית, במיוחד כאשר אני מטפלת בהזמנות עבודה רגישות ומרגשות הטומנות בחובן סיפורי חיים ומורשת נוסטלגיים, ומרגישה זכות גדולה לדעת שיש לי חלק ולו הקטן ביותר בשימור זיכרונותיהם של אותם האנשים המפקידים בידיי את סיפור חייהם האישי.

 

אמנות עיצוב האלבומים גורמת לי לשלב יחדיו שתי אהבות שלי, צילום ועיצוב, ודרכה אני מביאה לידי ביטוי את הסגנון העיצובי שלי, המזוהה כויטנאג' ושאבי שיק רומנטי, תוך שילוב צבעים, חומרים, מרקמים ועבודה עם ניירות רקע מגוונים, כאשר כל הזמן ישנו משהו חדש ללמוד בתחום ומקומות לשאוף אליהם מבחינת ידע ומקצועיות.

 

יש לי זכות קטנה לגרום לחיוך של מישהו, לקחת חלומות של אנשים פשוטים, בני אנוש ולהפוך אותם למוחשיים,

ל...חלומות מעוצבים.

  

שלכם, רותי צחורי

הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד